cassovitae
Bol piatok...
...hokejisti len-len vydreli víťazstvo nad Maďarmi, Katarína spievala a ja som fotila...
29.04.2009 15:48:10
|
celý článok
|
osobné
|
Nielen hudba
|
komentáre: 8
navigácia
domov
rss/xml
odkaz autorovi
blog.portal.sk
témy
Veci čo sa dejú v hlave a mimo nej...
Nielen hudba
Príhody Wendy Bridget Jones
archív
«« 2008
2009
2010 »»
máj 2009
april 2009
odkazy
O kultúre a nielen o nej z tej na Dunaji
Norika R.
Jednoducho Zu
Obrázky cestovateľky
Čo budem čítať, keď bude čas
VojtoPages
Dan Bárta
Silvia Josifoska
Fajn hudba
Hans Christian Em
Pán U-žasny
Maratónec s fajkou
Blond Planktón
Katka Koščová
Voľní v klietke
rozšírenia
Whatever tomorrow brings,
I'll be there with open arms and open eyes.
Incubus
Počet zhliadnutí:
Prevádzkované na CMS
TeaGuru
spoločnosti
Singularity, s.r.o.
, © 2004-2014