cassovitae

Bol piatok...

...hokejisti len-len vydreli víťazstvo nad Maďarmi, Katarína spievala a ja som fotila...
29.04.2009 15:48:10 | celý článok | osobné | Nielen hudba | komentáre: 8

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014