Ta neni taka škareda..
O metle, ktorá dobre spieva.
Som žena...
...už niekoľko rokov. Som žena a som na to viac-menej hrdá, ups, celé zle. Som žena a som na to hrdá... bez výhrad...
Ako sa naboso krstí kyslíkom…
...starinka ešte z novembra 2006 :-)
